Apie

3Dpanorama.lt yra virtualių turų ir 360° produktų studija su individualiu požiūriu į kliento poreikius. Išpuoselėta vaizdo kokybė ir apgalvotas bei subtilus navigacijos, bei grafinės sąsajos dizainas, atitinkantis paskutinėms tendencijoms yra mūsų darbo principai, kuriais vadovaujamės kiekviename savo darbe.

Rinkoje esame ir 360 projektais užsiimame jau daugiau nei penkis metus. Visą tą laika nuolat stengėmės tobulėti ir tobulinti savo projektus. Per tą laiką yra sukaupta daug patirties, atrasta naujų technikų, mažų ir didelių paslapčių, prasiplėtė galimybės.

Technologijos keičiasi, mes keičiamės kartu su jomis. Nesikeičia tik perfekcionizmo siekis, mums svarbus kiekvienas pikselis visame 360° vaizde, kiekvienas navigacijos dizaino elementas. Mums 360° yra reklaminė 360° fotografija, mums nepakanka kad vaizdas tiesiog “suktusi”. Įsivaizduojate, atsivertę žurnalą, reklaminiame puslapyje pamatyti prastos kokybės nuotrauką, deja taip dažnai atsitinka su virtualiais turais, bet tik ne pas mus.

+370 682 36361

info@3dpanorama.lt